22.08°C

Kożuchów

Willa Ważka

Drodzy Państwo,
Jako miłośnicy i wieloletni mieszkańcy tych okolic, zapragnęliśmy podzielić się unikalną atmosferą oraz otoczeniem lubuskich ziem. Tym samym mamy ogromną przyjemność poinformować o otwarciu Willi Ważka – miejsca gdzie spokój i relaks łączą się z komfortem oraz wygodą wypoczynku, a otaczająca natura daje możliwość powrotu do równowagi. W przestrzeni dawnego gospodarstwa odnaleźliśmy inspirację do stworzenia miejsca umożliwiającego odpoczynek. Zagwarantujemy to zarówno tym z Państwa, którzy pragną oddać się lekturze w otoczeniu zielonego ogrodu, jak i miłośnikom bardziej aktywnego relaksu – w naszej okolicy nie brakuje przestrzeni do długich spacerów, wycieczek rowerowych, jazdy konnej czy zwiedzania okolicznych zabytków (m.in. wspaniałe ruiny oraz park zamku w Zatoniach).

Do dyspozycji naszych gości przekazujemy 4 dwuosobowe pokoje, 1 trzyosobowy oraz jeden apartament dwupokojowy, przeznaczony dla max. 4 osób. Wszystkie odnowione, wyposażone w prywatne łazienki, utrzymane w przytulnym stylu. W ramach zakwaterowania zapewniamy bufet śniadaniowy, bazujący na produktach ekologicznych oraz pochodzących od lokalnych producentów. Latem śniadania serwujemy na powietrzu, w klimatycznej przestrzeni dawnego kurnika, gdzie dysponujemy także grillem.

Stanowimy doskonałą bazę do wycieczek po okolicach naszego rejonu. Motywacją, aby ruszyć w jedną z nich mogą być lokalne restauracje (m.in. te serwujące świeże pstrągi), bliskość Zielonej Góry czy kilku parków krajobrazowych (m.in. Gryżyński Park Krajobrazowy czy Łuk Mużakowa).

Wraz z nadejściem pory letniej, planujemy poszerzać naszą ofertę m.in. o spotkania z jogą czy masaże. Informacji będziemy udzielać na bieżąco, polecamy także nasz profil na Instagramie i Facebooku.

Bez względu na charakter oczekiwanego wypoczynku, czy nawet krótkiego pobytu w naszych progach – gwarantujemy, dołożyć wszelkich starań aby Państwa czas w Willi Ważka upłynął pod znakiem należnego relaksu.

Zapraszamy serdecznie!

Image

NASZA LOKALIZACJA

Książ Śląski 51
67-120 Kożuchów, PL
Cały czas

Ewa - 883 - 152 - 231
Marek - 883 - 152 - 565

 

 
biuro@willa-wazka.pl